Хочу попросити випустити нову прошивку

Юрій
Повідомлень: 6
З нами з: 03 вересня 2018, 09:20

Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Юрій »

Добрий день, шановні розробники!

Я купив Ваш пристрій, а саме цифровий приймач t8005hd. Все працює, але є одна незручність. Хочу попросити випустити нову прошивку, оскільки після кожного перемикання каналів десь протягом 2 секунд відео показує уповільнено (зменшується кількість кадрів за секунду). Я не можу знайти жодних прошивок для цієї моделі. Дякую і сподіваюсь на виправлення цього лагу.

У мене версія програмного забезпечення: V2.0.0.1-R124 30187, версія апаратного забезпечення: V2.0.1.
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

Юрій писав: 03 вересня 2018, 09:32 Добрий день, шановні розробники!

Я купив Ваш пристрій, а саме цифровий приймач t8005hd. Все працює, але є одна незручність. Хочу попросити випустити нову прошивку, оскільки після кожного перемикання каналів десь протягом 2 секунд відео показує уповільнено (зменшується кількість кадрів за секунду). Я не можу знайти жодних прошивок для цієї моделі. Дякую і сподіваюсь на виправлення цього лагу.

У мене версія програмного забезпечення: V2.0.0.1-R124 30187, версія апаратного забезпечення: V2.0.1.
Добрый день,
Если будет выявлено, что это проблема со стороны тюнера, а не оператора, мы постараемся решить этот вопрос.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
eone83
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2018, 12:13

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення eone83 »

Доброго дня! Також придбав ваш тюнер T8005HD! Версія прошивки ще дійсно сировата! Ось декілька фото з налаштунків! Інколи дуже довго перемикає IPTV канали!
Вкладення
IMG_20180905_115615[1].jpg
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

eone83 писав: 05 вересня 2018, 12:21 Доброго дня! Також придбав ваш тюнер T8005HD! Версія прошивки ще дійсно сировата! Ось декілька фото з налаштунків! Інколи дуже довго перемикає IPTV канали!
Переключение каналов зависит от самого источника передающего телеканал.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
eone83
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2018, 12:13

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення eone83 »

Так на інших тюнерах все працює добре! Телеканали від провайдера!
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

eone83 писав: 05 вересня 2018, 12:35 Так на інших тюнерах все працює добре! Телеканали від провайдера!
У вас старая версия прошивки, вот ссылка на новую viewtopic.php?f=20&t=74
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Юрій
Повідомлень: 6
З нами з: 03 вересня 2018, 09:20

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Юрій »

Romsat писав: 05 вересня 2018, 13:09
eone83 писав: 05 вересня 2018, 12:35 Так на інших тюнерах все працює добре! Телеканали від провайдера!
У вас старая версия прошивки, вот ссылка на новую viewtopic.php?f=20&t=74
Дякую! Лаг із фризингом виправлено!
Юрій
Повідомлень: 6
З нами з: 03 вересня 2018, 09:20

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Юрій »

Але, на жаль, є ще одна проблема в цієї моделі: звукові шуми під час перегляду цифрових каналів через приставку (під'єднано до телевізора тюльпанами). Їх можна почути чітко, натиснувши кнопку "без звуку" на пульті Т2-приймача. Порівняйте справжню тишу після натиснення кнопки "без звуку" на пульті телевізора. Пробував на 2 телевізорах. Тим часом, протестував свій старіший Т2-приймач Strong, і з ним шумів майже нема. Шановні розробники, чи можете ви це виправити прошивкою? Це гудіння давить на голову.
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

Юрій писав: 08 вересня 2018, 19:32 Але, на жаль, є ще одна проблема в цієї моделі: звукові шуми під час перегляду цифрових каналів через приставку (під'єднано до телевізора тюльпанами). Їх можна почути чітко, натиснувши кнопку "без звуку" на пульті Т2-приймача. Порівняйте справжню тишу після натиснення кнопки "без звуку" на пульті телевізора. Пробував на 2 телевізорах. Тим часом, протестував свій старіший Т2-приймач Strong, і з ним шумів майже нема. Шановні розробники, чи можете ви це виправити прошивкою? Це гудіння давить на голову.
Какая громкость выставлена на телевизоре?
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Юрій
Повідомлень: 6
З нами з: 03 вересня 2018, 09:20

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Юрій »

Romsat писав: 10 вересня 2018, 13:11
Юрій писав: 08 вересня 2018, 19:32 Але, на жаль, є ще одна проблема в цієї моделі: звукові шуми під час перегляду цифрових каналів через приставку (під'єднано до телевізора тюльпанами). Їх можна почути чітко, натиснувши кнопку "без звуку" на пульті Т2-приймача. Порівняйте справжню тишу після натиснення кнопки "без звуку" на пульті телевізора. Пробував на 2 телевізорах. Тим часом, протестував свій старіший Т2-приймач Strong, і з ним шумів майже нема. Шановні розробники, чи можете ви це виправити прошивкою? Це гудіння давить на голову.
Какая громкость выставлена на телевизоре?
Пробував гучність на телевізорі ставити в межах від 70% до 30%.
Відповісти

Повернутись до “Romsat T8005HD”