Проблема синього діода

Відповісти
gorot
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2019, 10:17

Проблема синього діода

Повідомлення gorot »

Доброго дня. Повісили телевізор у спальню і тепер у виключеному стані синій діод вночі освітлює пів кімнати. Тому доводиться щоразу вимикати його з розетки. Але скоро прикриємо розетку комодом і це буде дуже складно зробити. Тому є кілька питань:
1. Чи можна це зробити програмно? (я шукав і не знайшов)
2. Якщо я трохи розколупаю телевізор і пласкогубцями роздавлю той паскудний синій діод - телевізор буде реагувати на пульт? (я знаю, що злетить гарантія, але той ваш діод сильно бісить)
Наперед дякую
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Проблема синього діода

Повідомлення Олег Бондаренко »

gorot писав: 25 січня 2020, 00:47 Доброго дня. Повісили телевізор у спальню і тепер у виключеному стані синій діод вночі освітлює пів кімнати. Тому доводиться щоразу вимикати його з розетки. Але скоро прикриємо розетку комодом і це буде дуже складно зробити. Тому є кілька питань:
1. Чи можна це зробити програмно? (я шукав і не знайшов)
2. Якщо я трохи розколупаю телевізор і пласкогубцями роздавлю той паскудний синій діод - телевізор буде реагувати на пульт? (я знаю, що злетить гарантія, але той ваш діод сильно бісить)
Наперед дякую
Можете повредить ИК фото приемник. На программном уровне нельзя отключить.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Аватар користувача
Sergeyrezzn
Повідомлень: 13
З нами з: 16 січня 2020, 11:19

Re: Проблема синього діода

Повідомлення Sergeyrezzn »

gorot писав: 25 січня 2020, 00:47 трохи розколупаю телевізор

Колупати не потрібно, достатньо розкрутити болти. Я на своєму діод загнув в протилежному напрямку, теперь такої яскравості немає. Програмно, на жаль, не виключається.
ЮрийМозговый
Повідомлень: 16
З нами з: 14 листопада 2019, 14:34

Re: Проблема синього діода

Повідомлення ЮрийМозговый »

в мене схожа ділема - поки що до моменту завершення гарнтії вирішив наступним чином - заклеїв білим не прозорим скотчем до комфортного рівня (як наслідок - погіршився прийом від пульту). після завершення гарантії зніму задню кришку та зафарбую діод лаком для нігтів темного кольору.
gorot
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2019, 10:17

Re: Проблема синього діода

Повідомлення gorot »

Дякую, буду пробувати.
А якщо загнути діод чи замалювати його лаком - якість приймання сигналу від пультом не зміниться? Робота приймача від нього ніяк не залежить?
Ansilent
Повідомлень: 36
З нами з: 02 травня 2019, 19:10

Re: Проблема синього діода

Повідомлення Ansilent »

gorot писав: 28 січня 2020, 22:23 Дякую, буду пробувати.
А якщо загнути діод чи замалювати його лаком - якість приймання сигналу від пультом не зміниться? Робота приймача від нього ніяк не залежить?
Якість приймання сигналу може покращитися, оскільки яскравий діод не буде "забивати" приймач своїм світлом.
Аватар користувача
Sergeyrezzn
Повідомлень: 13
З нами з: 16 січня 2020, 11:19

Re: Проблема синього діода

Повідомлення Sergeyrezzn »

Ansilent писав: 28 січня 2020, 22:33 Якість приймання сигналу може покращитися, оскільки яскравий діод не буде "забивати" приймач своїм світлом.
До речі, дійсно став краще реагувати на пульт.
ЮрийМозговый
Повідомлень: 16
З нами з: 14 листопада 2019, 14:34

Re: Проблема синього діода

Повідомлення ЮрийМозговый »

Вчора зняв задню кришку (лише центрального модулю) та відігнув діод плюс зафарбував темним лаком. Тепер сяйво діоду вночі зовсім не докучає. Прийом з пульта чудовий. Як на мене, колір підсвітку не повинен бути настільки яскравим.
Відповісти

Повернутись до “Телевізор Romsat 40FSK1810T2”