Телевізор Romsat 50USH1930T2

Відповісти
ova
Повідомлень: 4
З нами з: 01 листопада 2019, 10:22

Телевізор Romsat 50USH1930T2

Повідомлення ova »

Всім доброго дня. Бачу ще немає теми по моєму ТВ. Тому вирішив написати що да як. Кортстуюся вже місяць. Брав на Розетці, покупкой за такі гроші задоволений. Зі смартом і встановленням програм проблем немає. Головним чином брав для Ютуба, і інтернета, телебачення національне не підключав бо не дивлюся той стид). Однім словом раніше підключав до ТВ ноутбук і3 проц 4 гіга оперативи, так ось швидкість і якість перегляду ютубу не відрізнити. Поставив HD videobox, теж супер. Єдиний мінус це перегляд фільмів і відео через браузер, вже перепробував всі доступні - постійні лаги, вплоть до повного ступора. Вай фай роутер теж бажано щоб був в одній кімнаті з ТВ. Я докупив собі підсилювач сигналу, бо тягнути дроти не було можливості. За час користування був один трабл не реагував на пульт , не хотів вмикатися доки не передьоргнув вилку з розетки. Почитав по інтернету можливо через скачки напруги, або лаг дєжурного режиму, да і взагалі виробники багатьох Тв рекомендують вимикати його з сєті. Думаю біля розетки поставити вимикач і вимикати струм щоб не дьоргати шгурок туди сюди) І моє спостереження при короткому табу по клавіші увімкнення вимкн. Тв вимикається в дєжурний режим, тобто не згортає андроід я так розумію. Та якщо затиснути кнопку на 3 сек. То ТВ повністю вимикається. Думаю це саме краще рішення) до представника питання: чи будуть оновлення на мою модель, на скільки сильно гріється процесор яка його робоча температура, які рекомендації по живленню(вкл/викл)??
Відповісти

Повернутись до “Телевізор Romsat 50USH1930T2”