Не можу підключитись через HDMI

Відповісти
gorot
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2019, 10:17

Не можу підключитись через HDMI

Повідомлення gorot »

Доброго дня. Коли підключаю ноутбук до телевізора через hdmi, телевізор не реагує. Пробував ставити розширення, які підтримує телевізор, але нічого не допомогло. Може я щось роблю не так?
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Не можу підключитись через HDMI

Повідомлення Олег Бондаренко »

gorot писав: 21 грудня 2019, 10:21 Доброго дня. Коли підключаю ноутбук до телевізора через hdmi, телевізор не реагує. Пробував ставити розширення, які підтримує телевізор, але нічого не допомогло. Може я щось роблю не так?
Проверяйте настройки с компьютера, или настройки видеокарты.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
gorot
Повідомлень: 4
З нами з: 21 грудня 2019, 10:17

Re: Не можу підключитись через HDMI

Повідомлення gorot »

На які саме настройки звернути увагу? Бо ноутбук на підключення реагує, бачить його як другий екран. У режимі повтору навіть підстроюєтьcя під його параметри. Але на телевізорі картинки немає
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Не можу підключитись через HDMI

Повідомлення Олег Бондаренко »

gorot писав: 21 грудня 2019, 20:50 На які саме настройки звернути увагу? Бо ноутбук на підключення реагує, бачить його як другий екран. У режимі повтору навіть підстроюєтьcя під його параметри. Але на телевізорі картинки немає
Попробуйте разные HDMI порты, так же рекомендую почитать статьи например эту https://f.ua/articles/kak-podklyuchit-t ... -hdmi.html
К сожалению, у меня нет телевизора под рукой, чтоб расписать что и как сделать.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Ansilent
Повідомлень: 36
З нами з: 02 травня 2019, 19:10

Re: Не можу підключитись через HDMI

Повідомлення Ansilent »

gorot писав: 21 грудня 2019, 20:50 На які саме настройки звернути увагу? Бо ноутбук на підключення реагує, бачить його як другий екран. У режимі повтору навіть підстроюєтьcя під його параметри. Але на телевізорі картинки немає
Скоріш за все довгий і/або неякісний hdmi кабель. Спробуйте коротким підключити.
Відповісти

Повернутись до “Телевізор Romsat 40FSK1810T2”