Потрібна прошивка Inext tv5 на h313

Відповісти
6Serg6
Повідомлень: 2
З нами з: 02 вересня 2021, 11:36

Потрібна прошивка Inext tv5 на h313

Повідомлення 6Serg6 »

Хто допоможе з прошивкою на Inext tv5. Проц allwinner h313. wifi sv6256p. Тв бокс при включеніі горить синій індикатор і все. дальше нічого не відбувається. видео на екран не виводить. Перечитавши пару форумів встановив на ПК PhoenixSuit Тут тв бокс опреділяється як годиться, драйвера встановились, а от стокову прошивку, чи дамп до тв5 не знайшов. Буду вдячний за допомогу.
П.С. Також буду вдячний коли я тут отримаю нормальну відповідь, а не типу: Прошивок не даєм, не роздаєм і т д. :) Краще тихенько киньте зсилочку з прошивкою для прошивки через пк десь в особисті повідомлення, або напишіть куди написати. :good:
Всім дякую.
Аватар користувача
Romsat Support
Site Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Потрібна прошивка Inext tv5 на h313

Повідомлення Romsat Support »

6Serg6 писав: 02 вересня 2021, 14:43 Хто допоможе з прошивкою на Inext tv5. Проц allwinner h313. wifi sv6256p. Тв бокс при включеніі горить синій індикатор і все. дальше нічого не відбувається. видео на екран не виводить. Перечитавши пару форумів встановив на ПК PhoenixSuit Тут тв бокс опреділяється як годиться, драйвера встановились, а от стокову прошивку, чи дамп до тв5 не знайшов. Буду вдячний за допомогу.
П.С. Також буду вдячний коли я тут отримаю нормальну відповідь, а не типу: Прошивок не даєм, не роздаєм і т д. :) Краще тихенько киньте зсилочку з прошивкою для прошивки через пк десь в особисті повідомлення, або напишіть куди написати. :good:
Всім дякую.
Вы пишите на форум продукции Romsat. Напишите на почту info@romsat.ua, вашу информацию передадут для inext.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
6Serg6
Повідомлень: 2
З нами з: 02 вересня 2021, 11:36

Re: Потрібна прошивка Inext tv5 на h313

Повідомлення 6Serg6 »

Написав на inext. Вони сказали що звертатись в ромсат. Посилають одні до других
Fintipluh
Повідомлень: 1
З нами з: 20 лютого 2023, 14:39

Потрібна прошивка Inext tv4 4k ultra

Повідомлення Fintipluh »

Доброго дня! Потрібна прошивка Inext tv4 4k ultra для ручного оновлення. Чи можете допомогти?
Аватар користувача
Romsat Support
Site Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Потрібна прошивка Inext tv4 4k ultra

Повідомлення Romsat Support »

Fintipluh писав: 20 лютого 2023, 14:44 Доброго дня! Потрібна прошивка Inext tv4 4k ultra для ручного оновлення. Чи можете допомогти?
Для медіаплеєрів Inext немає доступних прошивок. Якщо є проблема, звертатися тільки в сервісний центр.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Відповісти

Повернутись до “OzoneHD 4K TV/iNeXT TV3”