Хочу попросити випустити нову прошивку

Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

Юрій писав: 10 вересня 2018, 13:25
Romsat писав: 10 вересня 2018, 13:11
Юрій писав: 08 вересня 2018, 19:32 Але, на жаль, є ще одна проблема в цієї моделі: звукові шуми під час перегляду цифрових каналів через приставку (під'єднано до телевізора тюльпанами). Їх можна почути чітко, натиснувши кнопку "без звуку" на пульті Т2-приймача. Порівняйте справжню тишу після натиснення кнопки "без звуку" на пульті телевізора. Пробував на 2 телевізорах. Тим часом, протестував свій старіший Т2-приймач Strong, і з ним шумів майже нема. Шановні розробники, чи можете ви це виправити прошивкою? Це гудіння давить на голову.
Какая громкость выставлена на телевизоре?
Пробував гучність на телевізорі ставити в межах від 70% до 30%.
У вас на 30% есть шум?
Обычно если выставляете громкость 30% на телевизоре и потом регулируете громкость на тюнере, посторонних шумов практически нет.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Юрій
Повідомлень: 6
З нами з: 03 вересня 2018, 09:20

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Юрій »

Romsat писав: 10 вересня 2018, 18:10
Юрій писав: 10 вересня 2018, 13:25
Romsat писав: 10 вересня 2018, 13:11

Какая громкость выставлена на телевизоре?
Пробував гучність на телевізорі ставити в межах від 70% до 30%.
У вас на 30% есть шум?
Обычно если выставляете громкость 30% на телевизоре и потом регулируете громкость на тюнере, посторонних шумов практически нет.
Так, на 30% є шум. Хоча, справді, він знижується пропорційно до того, як я зменшую гучність на телевізорі аж до 0.
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

Юрій писав: 11 вересня 2018, 09:09
Romsat писав: 10 вересня 2018, 18:10
Юрій писав: 10 вересня 2018, 13:25

Пробував гучність на телевізорі ставити в межах від 70% до 30%.
У вас на 30% есть шум?
Обычно если выставляете громкость 30% на телевизоре и потом регулируете громкость на тюнере, посторонних шумов практически нет.
Так, на 30% є шум. Хоча, справді, він знижується пропорційно до того, як я зменшую гучність на телевізорі аж до 0.
Надо попробовать использовать другой RCA кабель или переподключить его ещё раз, но в целом на телевизоре громкость желательно не делать на максимум лучше в пределах 35-40% , а остальное додавать тюнером.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Аватар користувача
DenisDmitriev
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2018, 00:38

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення DenisDmitriev »

Доброго часу доби всім і Admin-у сайту. Прочитав попередню інформацію від Юрія, хочу продовжити тему звуку ... Аналогічна, або схожа проблема. Звук на кінескопному телевізорі Samsung виставлений в межах 15-20 "позицій" на тюнері 8005HD звук на половину чи трішки більше, і вже на етапі початкової картинки Romsat - (лого, завантаження тюнера) чути частотні шуми з динаміків телевізора (ніби наводки - схожі я колись чув коли зламалась інтегрована звукова карта в комп'ютері (або у товариша на недорогій зовнішній) - ловила всі частоти процесора і пк ), при зміні картинки теж відчувається зміна гудіння (особливо при Mute :) ), звичайно якщо звук на телевізорі збільшити всі ці частотні шуми і гудіння збільшуються, якщо зменшити, то звичайно звук трансляції забиває цей фон. Теж саме коли здійснюєш пошук в YouTube - на білому фоні характерне гудіння, темний фон - не таке сильне (звук як на початку тексту). Перевіряв на цифровому LED телевізорі samsung з вбудованим T2 тюнером, підключав на вхід тюльпанами, ситуація аналогічна.
І нарешті звук не синхронно відображається з відео, в той же час на цифровому телевізорі в іншій кімнаті на вбудований t2 - все добре. Звук на тюнері ніби відстає в межах пів секунди, може трішки менше. Які варіанти вирішення даних недоліків, новіша прошивка (на даний час V2.0.0.1-R200 30276 06-08-18 18:49:40 - ніби остання), чи заміна тюнера? Купив тиждень назад в магазині цифрової техніки (велика мережа магазинів), довго вибирав (між World Vision, Strong і іншими) і врешті вирішив купити марку українського виробника і не на базарі, але щось працює не так добре, як хотілось, прикро хотілось, щоб українське було якісне на 100% (або 99% :) ). Дякую за відповіді.
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

DenisDmitriev писав: 22 жовтня 2018, 23:05 Доброго часу доби всім і Admin-у сайту. Прочитав попередню інформацію від Юрія, хочу продовжити тему звуку ... Аналогічна, або схожа проблема. Звук на кінескопному телевізорі Samsung виставлений в межах 15-20 "позицій" на тюнері 8005HD звук на половину чи трішки більше, і вже на етапі початкової картинки Romsat - (лого, завантаження тюнера) чути частотні шуми з динаміків телевізора (ніби наводки - схожі я колись чув коли зламалась інтегрована звукова карта в комп'ютері (або у товариша на недорогій зовнішній) - ловила всі частоти процесора і пк ), при зміні картинки теж відчувається зміна гудіння (особливо при Mute :) ), звичайно якщо звук на телевізорі збільшити всі ці частотні шуми і гудіння збільшуються, якщо зменшити, то звичайно звук трансляції забиває цей фон. Теж саме коли здійснюєш пошук в YouTube - на білому фоні характерне гудіння, темний фон - не таке сильне (звук як на початку тексту). Перевіряв на цифровому LED телевізорі samsung з вбудованим T2 тюнером, підключав на вхід тюльпанами, ситуація аналогічна.
І нарешті звук не синхронно відображається з відео, в той же час на цифровому телевізорі в іншій кімнаті на вбудований t2 - все добре. Звук на тюнері ніби відстає в межах пів секунди, може трішки менше. Які варіанти вирішення даних недоліків, новіша прошивка (на даний час V2.0.0.1-R200 30276 06-08-18 18:49:40 - ніби остання), чи заміна тюнера? Купив тиждень назад в магазині цифрової техніки (велика мережа магазинів), довго вибирав (між World Vision, Strong і іншими) і врешті вирішив купити марку українського виробника і не на базарі, але щось працює не так добре, як хотілось, прикро хотілось, щоб українське було якісне на 100% (або 99% :) ). Дякую за відповіді.
Как вариант попробовать подобрать другой RCA шнур, но если в телевизоре есть HDMI вход, лучше использовать шнур HDMI. Что касается Украинского языка, не всегда получается вместить текст в строку и поэтому выбираются определённые по смыслу слова. Если есть предложения по переводу, можете написать, посмотрим и конечно исправим.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Аватар користувача
DenisDmitriev
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2018, 00:38

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення DenisDmitriev »

Дякую за відповідь. HDMI входу в кінескопному телевізорі немає, RCA шнур спробую, також думав, що можливо в ньому проблема, в комплекті занадто тоненький на вигляд. Друге питання було не про мову (язык), а розсинхронізацію відео і звуку, тобто: "І нарешті звук не синхронно відображається з відео, в той же час на цифровому телевізорі в іншій кімнаті на вбудований T2 - все добре. Звук на тюнері ніби відстає в межах пів секунди, може трішки менше." - Або спішить :) , но точно не синхронно.
Аватар користувача
Олег Бондаренко
Site Admin
Повідомлень: 1161
З нами з: 11 квітня 2018, 14:17
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення Олег Бондаренко »

DenisDmitriev писав: 23 жовтня 2018, 20:32 Дякую за відповідь. HDMI входу в кінескопному телевізорі немає, RCA шнур спробую, також думав, що можливо в ньому проблема, в комплекті занадто тоненький на вигляд. Друге питання було не про мову (язык), а розсинхронізацію відео і звуку, тобто: "І нарешті звук не синхронно відображається з відео, в той же час на цифровому телевізорі в іншій кімнаті на вбудований T2 - все добре. Звук на тюнері ніби відстає в межах пів секунди, може трішки менше." - Або спішить :) , но точно не синхронно.
Относительно звука и видео, ранее не замечены эти проблемы, попробуйте скинуть на заводские настройки и сделать повторно поиск каналов.
Якщо потрібна швидка відповідь приєднуйся до групи або каналу в телеграм:
Телеграм канал Форум Т2
Група в телеграм Форум Т2
Аватар користувача
DenisDmitriev
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2018, 00:38

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення DenisDmitriev »

Доброго дня. Купив новий RCA шнур, частоти так само чути при завантаженні тюнера (коли білий надпис ROMSAT технології майбутнього на синьому фоні, ніби радіо - ловиш частоти)), особливо добре чути в межах звуку на телевізорі 20 +/- 5 відстотків, на тюнері 15-18. Коли йде ефір частотний шум постійний є, якщо на телевізорі виставити 25-30 відсотків і приглушити на тюнері добре відчувається. Мабуть це особливість тюнера, при вимкненні тюнера частотні шуми пропадають.
Проте на білому фоні при пошуку в YouTube ситуація змінилась: характерного гудіння при зміні на білий фон немає (меню пошуку на білому фоні), або його майже не чути (на шнурі в комплекті є відчутне!) і майже не відчутне при зміні картинки при вимкненні звуку на тюнері Mute ефіру. Якісний RCA шнур дійсно змінює системні звуки і зменшує фоновий шум та гудіння. Новий RCA шнур візуально разів в три по товщині грубіший (кладіть такий в комплект). В тюнері щось не екрановане, або щось ловить частоти, самого тюнера.
Про несинхронність відтворення звуку і відео, вона дещо є, скидав до заводських те ж саме. Мабуть це така особливість, я думаю аналоговий конвертер трішки запізнюється чи не так обробляє. Вцілому хороший тюнер, хоч і міняв я вже такий самий, цей другий, перший не приймав зовсім канали (брак був - сканував, але не знаходив), цей одразу знайшов. Шуми я там не відчував при завантаженні, але можливо через те, що не працював скоріш всього блок прийому. Якщо поміняю на третій, може ще якісь нюанси з'являться ))
Я більше 10 років працював на телебаченні і помічаю розсинхронізацію і різницю в звуках, чую шуми - професійне. Це все апаратне на мою думку, думаю прошивки тут не виправлять ситуацію, але можливо ... Дякую за відповіді, може ще що порадите, або підскажите?
Аватар користувача
DenisDmitriev
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2018, 00:38

Re: Хочу попросити випустити нову прошивку

Повідомлення DenisDmitriev »

Доброго дня, нічого не підкажете до попереднього питання і опису, це така особливість тюнера (серії ...), звук, шуми, несинхронність, чи це все таки прошивка?
Відповісти

Повернутись до “Romsat T8005HD”